Негізгі сипаттамалары
| Орнату | үстел үсті |
| Қыздырғыштар саны | 4 |
| Оттық | индукция |
| Вольтаж | 380 В |
| Қуат | 14 кВт |
| Ені | 735 мм |
| Тереңдік | 810 мм |
| Биіктігі | 150 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 19,35 кг |
| Шыққан елі | Қытай |
|
Орау
|
Сипаттама
Hurakan HKN-ICF35DX4 индукциялық плитасы тамақтандыру және бөлшек сауда орталарында ыдыс-аяқта пісіруге арналған. Индукциялық оттық ыдыс қойылғаннан кейін бірден қосылады және алынған кезде өшеді, бұл энергия тұтынуды азайтады және ас үй климатын жақсартады. Модельде сандық басқару панелі және төрт белсенді джойстик бар. Сондай-ақ, тот баспайтын болаттан жасалған корпус бар.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін тиісті сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- 4 жылыту аймағы
- Қызып кетуден қорғау
Қосымша мүмкіндіктер:
- Бір қыздырғыштың қуаты: 3,5 кВт
- Ыдыстың диаметрі: 115-тен 300 мм-ге дейін
- Бір қыздырғышқа ең көп жүктеме: 30 кг
- Температура диапазоны: 60-тан 280 °C-қа дейін
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Кемелерге арналған, Ұйымдардың кеңселері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Максималды жұмыс температурасы | 280 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 14 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | индукциялық |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 4 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Жылыту аймақтарының саны | 4 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шыны керамика |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 735 мм |
| Ені | 810 мм |
| Биіктігі | 150 мм |
| Салмақ | 19.5 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ас үй жабдықтарының түрі | Индукциялық плита |
- Бағасы: 405 155 ₸



