Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Орнату | үстел үсті |
| Қыздырғыштар саны | 2 |
| Оттық | индукция |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат | 7 кВт |
| Ені | 660 мм |
| Тереңдік | 396 мм |
| Биіктігі | 110 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9,9 кг |
| Шыққан елі | Қытай |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 700x430x120 мм |
| Салмақ | 13 кг |
Сипаттама
Hurakan HKN-ICF70D индукциялық плитасы тамақтандыру және бөлшек сауда орталарында ыдыс-аяқта пісіруге арналған. Индукциялық оттық ыдыс қойылғаннан кейін бірден қосылады және алынған кезде өшеді, бұл энергия тұтынуды азайтады және ас үй климатын жақсартады. Модель екі сандық басқару панелімен және екі белсенді джойстикпен жабдықталған. Сондай-ақ, тот баспайтын болаттан жасалған корпус бар.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін тиісті сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- 13 қыздыру қуаты деңгейі
- Қызып кетуден қорғау
- Электронды таймер 120 минутқа дейін.
Қосымша мүмкіндіктер:
- Температура диапазоны: 60-тан 280 °C-қа дейін
- Пайдаланылған ыдыстың диаметрі: 120-дан 260 мм-ге дейін
- Жылыту қуаты: 0,4-тен 3,5 кВт-қа дейін
- Қаптамадағы өлшемдері: 700x430x120 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Кемелерге арналған, Ұйымдардың кеңселері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Максималды жұмыс температурасы | 280 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 7 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | индукциялық |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 2 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шыны керамика |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 660 мм |
| Ені | 396 мм |
| Биіктігі | 110 мм |
| Салмақ | 9.9 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ас үй жабдықтарының түрі | Индукциялық плита |
- Бағасы: 147 200 ₸


