Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Орнату | үстел үсті |
| Қыздырғыштар саны | 2 |
| Оттық | индукция |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат | 7 кВт |
| Ені | 355 мм |
| Тереңдік | 840 мм |
| Биіктігі | 135 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9,9 кг |
| Шыққан елі | Қытай |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 400x900x180 мм |
| Салмақ | 12,37 кг |
Сипаттама
Hurakan HKN-ICF70D2V индукциялық плитасы тамақтандыру және бөлшек сауда орталарында ыдыс-аяқта тамақ дайындауға арналған. Индукциялық оттық ыдыс қойылғаннан кейін бірден қосылады және алынған кезде өшеді, бұл энергия тұтынуды азайтады және ас үй климатын жақсартады. Модельде сандық басқару панелі және екі белсенді джойстик бар. Тот баспайтын болаттан жасалған корпус.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін тиісті сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- 13 қыздыру қуаты деңгейі
- Қызып кетуден қорғау
- Электронды таймер 120 минутқа дейін.
Қосымша мүмкіндіктер:
- Температура диапазоны: 60-тан 280 °C-қа дейін
- Пайдаланылған ыдыстың диаметрі: 120-дан 260 мм-ге дейін
- Жылыту қуаты: 0,4-тен 3,5 кВт-қа дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Кемелерге арналған, Ұйымдардың кеңселері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Максималды жұмыс температурасы | 280 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 7 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | индукциялық |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 2 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Тік бұрышты |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шыны керамика |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 355 мм |
| Ені | 840 мм |
| Биіктігі | 135 мм |
| Салмақ | 9.9 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ас үй жабдықтарының түрі | Индукциялық плита |
- Бағасы: 195 805 ₸


