Негізгі сипаттамалары
| Орнату | үстел үсті |
| Қыздырғыштар саны | 1 |
| Оттық өлшемі | 277x277 мм |
| Оттық | индукция, WOK |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат | 3,5 кВт |
| Ені | 350 мм |
| Тереңдік | 450 мм |
| Биіктігі | 135 мм |
| Салмақ | 6 кг |
| Шыққан елі | Қытай |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 420x480x190 мм |
| Салмақ | 7 кг |
Сипаттама
Hurakan HKN-ICW35MC WOK индукциялық плитасы шығыс тағамдарын тамақтандыру және бөлшек сауда орындарында плитадағы ыдыс-аяқта пісіруге арналған. Индукциялық оттық ыдыс қойылғаннан кейін бірден қосылады және алынған кезде өшеді, бұл энергия тұтынуды азайтады және ас үй климатын жақсартады. Модельде түймелі басқару панелі және тот баспайтын болаттан жасалған корпус бар.
Магнит өрісінің энергиясын тиімді сіңіретін тиісті сипаттамалары бар материалдан жасалған арнайы ыдыстарды пайдалану ұсынылады.
Ерекшеліктері:
- 13 қыздыру қуаты деңгейі
- Қызып кетуден қорғау
- Пульссіз - параметрлердің өзгеруіне жедел жауап беру және тегіс реттеу
- Жылдам пісіру уақыты, ерекше дәмдер (вок хей).
- Импульстік секірістердің болмауы энергия шығынын азайтуға мүмкіндік береді
- Компоненттердің тозуы азайды
- Электронды таймер 120 минутқа дейін
Қосымша мүмкіндіктер:
- Температура диапазоны: 60-тан 280 °C-қа дейін
- Оттықтың тереңдігі: 42 мм
- Оттықтың қалыңдығы: 4 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Кемелерге арналған, Ұйымдардың кеңселері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Максималды жұмыс температурасы | 280 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.5 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Оттықтың түрі | индукциялық |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 1 |
| Жұмыс бетінің пішіні | Дөңгелек |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шыны керамика |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Ені | 450 мм |
| Биіктігі | 135 мм |
| Салмақ | 6 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ас үй жабдықтарының түрі | Индукциялық плита |
- Бағасы: 82 550 ₸


