
DVA LT8 су жұмсартқышы, қатты су мен қақтан ион алмасу сүзгісі, 8 л, жабдыққа арналған
- Бар
- Коды:353497
68 100 ₸
Негізгі сипаттамалары
| Өнімділік | 1000 л/сағ |
| Дыбыс деңгейі | 8 литр |
| Ресурс | 1120 л |
| Ені | 190 мм |
| Тереңдік | 255 мм |
| Биіктігі | 400 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7,5 кг |
| Шыққан елі | Италия |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 220x260x450 мм |
| Салмақ | 8,7 кг |
Сипаттама
De Vecchi LT8 DVA 3/8 дюймдік су жұмсартқышы тамақтандыру мекемелерінде суды жұмсарту үшін қолданылады. Бұл модельді мұз жасағыштар, кофе машиналары, ыдыс жуғыш машиналар және т.б. сияқты сумен жабдықтау мүмкіндігі бар әртүрлі ас үй құрылғыларына қосуға болады.
Су жұмсартқыштың құрамында магний мен кальций иондарын бейтараптандыратын, содан кейін оларды натрий иондарымен алмастыратын синтетикалық иондық шайыр бар. Оның цилиндрлік ыдысы тот баспайтын болаттан жасалған және тығыздалған қақпағы бар.
Ерекшеліктері:
- Жылдам және оңай орнату
- Суды қосуға арналған жылдам ажыратылатын муфта
- Қарапайым және қауіпсіз қалпына келтіру
- Электр қуатын пайдалануды қажет етпейді
- № 1935/2004/EC ережесіне және № 174/2004 Министрлік ережесіне сәйкес келеді
Қосымша мүмкіндіктер:
- Катионды шайыр сыйымдылығы: 5,6 л
- Регенерация үшін қажетті ас тұзының мөлшері: 1 кг
- Су температурасы: 8-ден 25 °C-қа дейін
- Қысым: 1-ден 8 барға дейін
- Судың рұқсат етілген ең жоғары кермектігі: 90 мг/л CaCO3
- Қосылым: 3/8"
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жабдықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Тапсырысты рәсімдеу алдында сипаттамаларыңызды менеджерлерімізден нақтылаңыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | De Vecchi |
| Өндіруші ел | Италия |
| Су жұмсартқыштың түрі | Кабинет |
| Су құбырына қосылу | Иә |
| Пайдалану | Суық су үшін |
| Жүктеу көлемі | 8 л |
| Сүзгі материалының түрі | Ион алмасу шайыры |
| Салмақ | 7.5 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Өңделмеген судың максималды рұқсат етілген параметрлері | |
| Минималды жұмыс температурасы | 8 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 25 град. |
| Минималды жұмыс қысымы | 1 бар |
| Максималды жұмыс қысымы | 8 бар |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ені | 255 мм |
| Тереңдігі | 190 мм |
| Қосылу мөлшері | 3/8" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Стандартты сүзгі модулінің ресурсы | 1120 л |
| Регенерация үшін тұзды тұтыну | 1 кг |
| Сақтау сыйымдылығы | Иә |
- Бағасы: 68 100 ₸




