Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Түрі | электрлік |
| Өнімділік | 65 кг/сағ |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат тұтыну | 0,3 кВт |
| Ені | 425 мм |
| Тереңдік | 200 мм |
| Биіктігі | 305 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5 кг |
| Шыққан елі | Қытай |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 425x200x300 мм |
| Салмақ | 5,5 кг |
Сипаттама
Hurakan HKN-TR65 мұз ұсатқышы тамақтандыру және бөлшек сауда орындарында мұзды ұсақтау және коктейльдер, алкогольді ішімдіктер, тағамды безендіру және т.б. үшін ұсақталған мұз жасау үшін қолданылады. Корпусы пластиктен, ал тиеу контейнері мен мұз ыдысы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша мүмкіндіктер:
- Айналу жылдамдығы: 2000 айн/мин.
- Контейнер көлемі: 0,7 л
- Қаптамадағы өлшемдері: 425x200x300 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жүктеу түрі | Тік |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Максималды өнімділік | 65 кг/сағ |
| Максималды айналу жылдамдығы | 2000 айн/мин |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 300 Вт |
| Салмақ | 5 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 425 мм |
| Тереңдігі | 200 мм |
| Биіктігі | 305 мм |
- Бағасы: 41 680 ₸






