Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Түрі | электрлік |
| Өнімділік | 12 кг/сағ |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат тұтыну | 0,08 кВт |
| Ені | 240 мм |
| Тереңдік | 170 мм |
| Биіктігі | 370 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3,16 кг |
| Шыққан елі | Қытай |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 290x210x420 мм |
| Салмақ | 4 кг |
Сипаттама
Hurakan HKN-TRG мұз ұсатқышы тамақтандыру қызметі мен бөлшек сауда орындарында мұзды ұсақтау және коктейльдер, алкогольді ішімдіктер, тағамды безендіру және т.б. үшін ұсақталған мұз жасау үшін қолданылады. Корпусы тот баспайтын болаттан, ал тиеу контейнері мен мұз ыдысы пластиктен жасалған.
Қосымша мүмкіндіктер:
- Айналу жылдамдығы: 1000 айн/мин.
- Контейнер көлемі: 3 л
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жүктеу түрі | Тік |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Максималды өнімділік | 12 кг/сағ |
| Максималды айналу жылдамдығы | 1000 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 800 Вт |
| Салмақ | 3.16 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 240 мм |
| Тереңдігі | 170 мм |
| Биіктігі | 370 мм |
- Бағасы: 60 100 ₸




