Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Көзілдірік саны | 2 |
| Бір стакан көлемі | 0,9 л |
| Жылдамдық | 14000 айн/мин |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат | 0,24 кВт |
| Ені | 300 мм |
| Тереңдік | 195 мм |
| Биіктігі | 530 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 кг |
| Шыққан елі | Италия |
| Мақала | 144530 |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 560x370x260 мм |
| Салмақ | 6.32 кг |
Сипаттама
Apache AMX2 ECO миксері тамақтандыру және сауда орындарында сүт, йогурт немесе балмұздақ негізінде коктейльдер, мусс және коктейльдер дайындауға арналған. Оның оңай тазалануы үшін дөңгелек жиектері және қуатты желдетілетін қозғалтқышы бар. Араластыру ыдыстары тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Италия |
| Өндіруші | Apach |
| Габариттік өлшемдер | |
| Биіктігі | 530 мм |
| Ені | 150 мм |
| Салмақ | 3000 ж |
| Ұзындығы | 195 мм |
| Негізгі атрибуттар | |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Для кинотеатра, Үй үшін, Бар үшін, HoReCa, Ұйымдардың кеңселері, Сауда дүкендері, HoReCa, Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Fast-food, HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Фаст-фуд, HoReCa, Көше саудасы, HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері, Кемелер үшін, Фуршет үстелі |
| Тостағанды бекіту механизмі | съёмный стакан |
| Жабдық түрі | Бір постты |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Басқару түрі | Электр-механикалық |
| Номиналды тұтынылатын қуат | 220.0 |
| Жабдық түрі | Араластырғыш |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Описание емкостей и насадок | |
| Сыйымдылықтың көлемі 1 | 900 мл |
| Материал емкости | Тот баспайтын болат |
- Бағасы: 308 840 ₸






