Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Қолданылуы | цитрус жемістері үшін |
| Әртүрлілік | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 320 айн/мин |
| Корпус материалы | пластик |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат | 0,15 кВт |
| Ені | 210 мм |
| Тереңдік | 210 мм |
| Биіктігі | 280 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3 кг |
| Түс | металл |
| Шыққан елі | Италия |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 220x280x370 мм |
| Салмақ | 5 кг |
Сипаттама
Apach ACS1 ECO шырын сыққышы тамақтандыру және бөлшек сауда салаларында цитрус жемістерінің шырынын өндіруге арналған. Оның конусында орналасқан микроқосқышы бар. Оның дөңгелек корпусы тазалауды жеңілдетеді. Конус бекітпесі пластиктен, ал ыдыс тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша мүмкіндіктер:
- Қаптамадағы өлшемдері: 220x280x370 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| қызметі | Кәсіби |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Құрылғы түрі | Цитрус үшін |
| Қуат тұтыну | 150 Вт |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Корпус материалы | Пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| шырынды тікелей жіберу | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 280 мм |
| Ені | 210 мм |
| Тереңдігі | 210 мм |
| Салмақ | 3 кг |
- Бағасы: 186 505 ₸


