Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Қолданылуы | әмбебап |
| Жұмыс принципі | орталықтан тепкіш |
| Әртүрлілік | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 11 000-нан 20 000 айн/мин-ге дейін. |
| Корпус материалы | тот баспайтын болат |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат | 0,8 кВт |
| Түс | тот баспайтын болат |
| Ені | 320 мм |
| Тереңдік | 220 мм |
| Биіктігі | 400 мм |
| Салмақ | 3,5 кг |
| Шыққан елі | Қытай |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 350x240x410 мм |
| Салмақ | 3,7 кг |
Сипаттама
Hurakan HKN-CFV60M шырын сыққышы тамақтандыру және бөлшек сауда орындарында әртүрлі жемістерден, жидектер мен көкөністерден жаңа сығылған шырын алуға арналған. Оның шырын контейнері және қалдықтар контейнері бар. Корпусы тот баспайтын болаттан жасалған, ал қақпағы пластиктен жасалған.
Қаптамада сүзгіні тазалауға арналған щетка және итергіш бар.
Ерекшеліктері:
- Қуатты қозғалтқыш
- 2 жылдамдық
- Қызып кетуден және шамадан тыс жүктемеден қорғау
Қосымша мүмкіндіктер:
- Шырын ыдысының сыйымдылығы: 1 л
- Қалдықтарға арналған контейнер сыйымдылығы: 2,2 л
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| қызметі | Кәсіби |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Құрылғы түрі | Орталықтан тепкіш |
| Қуат тұтыну | 800 Вт |
| Шырынға арналған резервуар | кіріктірілген |
| шырын ыдысының көлемі | 1 л |
| шырын жұмсағына арналған ыдыстың көлемі | 2.2 л |
| Жылдамдық саны | 2 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 20000 айн/мин |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Корпус материалы | Пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Центрифуга торының материалы | тот баспайтын болат |
| Жиынтық | |
| Тазалау щеткасы | Иә |
| Итергіш | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ені | 320 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Салмақ | 3.5 кг |
- Бағасы: 53 100 ₸


