Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Қолданылуы | цитрус жемістері үшін |
| Әртүрлілік | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 1800 айн/мин |
| Корпус материалы | алюминий |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат | 0,18 кВт |
| Ені | 340 мм |
| Тереңдік | 230 мм |
| Биіктігі | 365 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5 кг |
| Түс | жасыл, қызғылт сары |
| Шыққан елі | Қытай |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 380x270x420 мм |
| Салмақ | 6 кг |
Сипаттама
Hurakan HKN-SPM шырын сыққышы тамақтану және бөлшек сауда орындарында әртүрлі цитрус жемістерінен табиғи шырын алуға арналған. Ыдыс, конус және тор тағамдық пластиктен жасалған.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| қызметі | Кәсіби |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Құрылғы түрі | Цитрус үшін |
| Қуат тұтыну | 180 Вт |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Корпус материалы | Пластик |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| шырынды тікелей жіберу | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 365 мм |
| Ені | 340 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Салмақ | 5 кг |
- Бағасы: 61 200 ₸











