Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Көзілдірік саны | 1 |
| Бір стакан көлемі | 1 л |
| Жылдамдықтар саны | 2 |
| Жылдамдық | 11000 айн/мин |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат | 0,15 кВт |
| Ені | 160 мм |
| Тереңдік | 190 мм |
| Биіктігі | 530 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3,5 кг |
| Шыққан елі | Қытай, Тайвань |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 250x250x570 мм |
| Салмақ | 4 кг |
Сипаттама
Hurakan HKN-FR1GM сүт коктейлі миксері тамақтандыру қызметі мен бөлшек сауда орталарында сүт, йогурт немесе балмұздақ негізінде коктейльдер, мусс және коктейльдер дайындау үшін қолданылады. Корпусы алюминийден, ал араластыру ыдысы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша мүмкіндіктер:
- Ең үздіксіз жұмыс уақыты: 60 сек.
- Қаптамадағы өлшемдері: 250x250x570 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | Hurakan |
| Габариттік өлшемдер | |
| Биіктігі | 530 мм |
| Ені | 190 |
| Салмақ | 3500 ж |
| Ұзындығы | 160 |
| Негізгі атрибуттар | |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Для кинотеатра, Үй үшін, Бар үшін, HoReCa, Ұйымдардың кеңселері, Сауда дүкендері, HoReCa, Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Fast-food, HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Фаст-фуд, HoReCa, Көше саудасы, HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері, Кемелер үшін, Фуршет үстелі |
| Тостағанды бекіту механизмі | съёмный стакан |
| Жабдық түрі | Бір постты |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Басқару түрі | Электр-механикалық |
| Номиналды тұтынылатын қуат | 220.0 |
| Жабдық түрі | Араластырғыш |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Описание емкостей и насадок | |
| Сыйымдылықтың көлемі 1 | 1000 мл |
| Материал емкости | Тот баспайтын болат |
- Бағасы: 56 150 ₸






