Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Көзілдірік саны | 2 |
| Бір стакан көлемі | 0,8 л |
| Жылдамдық | 15000 айн/мин |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат | 0,3 кВт |
| Ені | 330 мм |
| Тереңдік | 220 мм |
| Биіктігі | 500 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5,1 кг |
| Шыққан елі | Италия |
Пакет
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 363x242x550 мм |
| Салмақ | 6 кг |
Сипаттама
Macap F4D сүт коктейлі араластырғышы тамақтандыру қызметі мен бөлшек сауда орталарында сүт, йогурт немесе балмұздақ негізінде коктейльдер, мусс және коктейльдер дайындау үшін қолданылады. Бұл модельде кесе ұстағыштан алынған кезде автоматты түрде өшіру мүмкіндігі бар. Корпус ашық сұр тот баспайтын болаттан жасалған, ал екі кесе де тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Италия |
| Өндіруші | Macap |
| Габариттік өлшемдер | |
| Биіктігі | 500 |
| Ені | 220 |
| Салмақ | 5100 ж |
| Ұзындығы | 330 |
| Негізгі атрибуттар | |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Для кинотеатра, Үй үшін, Бар үшін, HoReCa, Ұйымдардың кеңселері, Сауда дүкендері, HoReCa, Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Fast-food, HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Фаст-фуд, HoReCa, Көше саудасы, HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Fast-food, Сауда дүкендері, Кемелер үшін, Фуршет үстелі |
| Тостағанды бекіту механизмі | съёмный стакан |
| Жабдық түрі | Қос посты |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Басқару түрі | Электр-механикалық |
| Номиналды тұтынылатын қуат | 220.0 |
| Жабдық түрі | Араластырғыш |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Описание емкостей и насадок | |
| Сыйымдылықтың көлемі 1 | 800 мл |
| Материал емкости | Тот баспайтын болат |
- Бағасы: 305 100 ₸


