Негізгі сипаттамалары
| Қолданылуы | цитрус жемістері үшін |
| Жұмыс принципі | орталықтан тепкіш |
| Әртүрлілік | электрлік |
| Айналу жылдамдығы | 900 айн/мин |
| Корпус материалы | пластик, хром |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат | 0,45 кВт |
| Ені | 200 мм |
| Тереңдік | 310 мм |
| Биіктігі | 520 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 кг |
| Түс | металл |
| Шыққан елі | Италия |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 300x420x630 мм |
| Салмақ | 10 кг |
Сипаттама
Vema SP 2072 LL шырын сыққышы тамақтандыру және бөлшек сауда салаларында әртүрлі цитрус жемістерінен табиғи шырын алуға арналған. Оның шағын өлшемі оны тікелей барменнің үстеліне қоюға мүмкіндік береді, бұл сізге тұтынушыларыңыздың көзінше дәмді жаңа шырын дайындауға мүмкіндік береді. Корпусы хромдалған ABS пластиктен жасалған, ал өңдеу камерасы мен жоғарғы қақпағы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу жинағына қысу конусы және тот баспайтын болаттан жасалған елек кіреді.
Ерекшеліктері:
- Электромеханикалық басқару жүйесі
- Тікелей шырын беру жүйесі
- Алынбалы жұмыс камерасы
- Басу рычагын
- 4 резеңке аяқ
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Vema |
| қызметі | Кәсіби |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Құрылғы түрі | Цитрус үшін |
| Қуат тұтыну | 450 Вт |
| Жылдамдық саны | 1 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 900 айн/мин |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Өндіруші ел | Италия |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| шырынды тікелей жіберу | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 520 мм |
| Ені | 200 мм |
| Тереңдігі | 310 мм |
| Салмақ | 8 кг |
- Бағасы: 458 150 ₸










