Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Қолданылуы | әмбебап |
| Жұмыс принципі | шнек |
| Әртүрлілік | электрлік |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат | 0,3 кВт |
| Ені | 170 мм |
| Тереңдік | 250 мм |
| Биіктігі | 490 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6,4 кг |
| Түс | қара, бургундия |
| Шыққан елі | Қытай |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 570x210x350 мм |
| Салмақ | 7,77 кг |
Сипаттама
Hurakan HKN-CS600H шырын сыққышы қоғамдық тамақтану және бөлшек сауда орындарында әртүрлі жемістер мен көкөністерден табиғи шырын алуға арналған. Оның магнитті индуктивті қосқышы, шырын мен целлюлоза шығыстары және целлюлозаны бөлу ыдысы бар.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| қызметі | Кәсіби |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Құрылғы түрі | Шнек |
| Қуат тұтыну | 300 Вт |
| Шырынға арналған резервуар | сыртқы |
| Жылдамдық саны | 1 |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| жұмсақтың автоматты шығарындысы | Иә |
| шырынды тікелей жіберу | Иә |
| реверс | Иә |
| Резеңкеленген аяқтар | Иә |
| Жиынтық | |
| Тазалау щеткасы | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 490 мм |
| Ені | 170 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Салмақ | 6.4 кг |
- Бағасы: 87 390 ₸











