Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Түрі | шырын салқындатқыш |
| Контейнерлер саны | 2 |
| Бір контейнердің көлемі | 18 литр |
| Температура шарттары | 7-ден 12 °C-қа дейін |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат | 0,3 кВт |
| Ені | 460 мм |
| Тереңдік | 445 мм |
| Биіктігі | 700 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 кг |
| Шыққан елі | Қытай |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 520x470x470 мм |
| Салмақ | 32 кг |
Сипаттама
Hurakan HKN-LSJ18Lx2 шырын салқындатқышы тамақтандыру қызметі мен бөлшек сауда орындарында шай, шырын, кофе және алкогольсіз сусындарды тоңазытқышта сақтау және кейіннен тарату үшін қолданылады. Оның сұйықтық жинау науасы және тот баспайтын болаттан жасалған және боялған металл жақтауы бар.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Барға арналған |
| Жабдықтың түрі | Шырын салқындатқыш |
| Шырын салқындатқыш түрі | Субұрқақ |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Максималды жұмыс температурасы | 12 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 300 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 345 мм |
| Ені | 445 мм |
| Биіктігі | 700 мм |
| Салмақ | 28 кг |
- Бағасы: 238 500 ₸


