Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Түрі | бөліктелген |
| Дисплей | флуоресцентті |
| Дискреттік | 5 грамм |
| Максималды салмақ шегі | 25 кг |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат | 0,007 кВт |
| Платформа өлшемдері (ені x биіктігі) | 335x210 мм |
| Ені | 352 мм |
| Тереңдік | 325 мм |
| Биіктігі | 95 мм |
| Шыққан елі | Оңтүстік Корея |
| Брендтің туған жері | Оңтүстік Корея |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 395x510x215 мм |
| Салмақ | 4,7 кг |
Сипаттама
CAS AD-25 порция шкаласы тамақтандыру және бөлшек сауда мекемелерінде қолданылады. Оның флуоресцентті дисплейі және тензометрі бар.
Платформа тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Дәлдік класы: орташа
- Таразылау диапазонынан ыдыс массасын алып тастау
- Бос платформамен дрейф жағдайында көрсеткіштерді қалпына келтіру
- Ақаулықтарды жою
- RS-232C интерфейсі
- Желіден адаптер арқылы қуатталады
- Мембраналық пернетақта
Техникалық сипаттамалары:
- Температура диапазоны: -10-нан 40 °C-қа дейін
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CAS |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды қуат | 0.007 кВт |
| Максималды салмақ | 25 кг |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Дискреттілік | 5 г |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 352 мм |
| Ені | 325 мм |
| Биіктігі | 95 мм |
| Салмақ | 4.2 кг |
| Таразы платформасының сипаттамасы | |
| Платформаның ұзындығы | 335 мм |
| Платформаның ені | 210 мм |
| Таразы платформасының материалы | Тот баспайтын болат |
- Бағасы: 101 010 ₸


