Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Түрі | бөліктелген |
| Суға төзімділік | Ия |
| Дисплей | ЖК |
| Дискреттік | 1 грамм |
| Максималды салмақ шегі | 2 кг |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат | 0,25 кВт |
| Платформа өлшемдері (ені x биіктігі) | 241x192 мм |
| Ені | 287 мм |
| Тереңдік | 260 мм |
| Биіктігі | 137 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2,7 кг |
| Шыққан елі | Оңтүстік Корея |
| Мақала | SW-1-5 / SW-I-5 / SW-1/5 (бір дисплей) (SW-02) |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 360x300x210 мм |
| Салмақ | 3,7 кг |
Сипаттама
CAS SW I-5 порциялық таразы тамақтандыру және бөлшек сауда мекемелерінде қолданылады. Оның құрамында сұйық кристалды дисплей, тензометр, тұрақсыз жүктемелер кезіндегі орташа масса және төмен батарея индикаторы бар.
Платформа пластиктен жасалған.
Жинаққа қуат адаптері кіреді.
Ерекшеліктері:
- Дәлдік класы: орташа
- Ыдыс массасын азайту
- Ақаулықтарды жою
- Өлшеусіз 9 минуттан кейін автоматты түрде өшіру
- Желіден адаптер арқылы немесе марганец/сілтілік батареялардан қуат алады
- Заряд 500/1000 сағатқа жетеді
- Мембраналық пернетақта
Техникалық сипаттамалары:
- Температура диапазоны: -10-нан 40 °C-қа дейін
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тот баспайтын болаттан жасалған платформа
- Санау режимі және өлшеу режимі (C бар)
- Мөлдір пластиктен жасалған су өткізбейтін корпус
- RS-232 интерфейсі (RS232C бар)
- Екі интервалды шкала (қос қолжетімді)
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CAS |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Басқару түрі | Электрондық |
| қуат алу түрі | 220В желісі, Батареялар |
| Номиналды қуат | 0.25 кВт |
| Максималды салмақ | 5 кг |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Дискреттілік | 2 г |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 287 мм |
| Ені | 260 мм |
| Биіктігі | 137 мм |
| Салмақ | 2.7 кг |
| Таразы платформасының сипаттамасы | |
| Платформаның ұзындығы | 241 мм |
| Платформаның ені | 197 мм |
- Бағасы: 66 910 ₸


