Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Түрі | бөліктелген |
| Дисплей | Жарық диодты индикатор |
| Дискреттік | 2 грамм |
| Максималды салмақ шегі | 10 кг |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат | 0,02 кВт |
| Платформа өлшемдері (ені x биіктігі) | 239x190 мм |
| Ені | 287 мм |
| Тереңдік | 260 мм |
| Биіктігі | 137 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2,7 кг |
| Шыққан елі | Оңтүстік Корея |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 300x360x205 мм |
| Салмақ | 3,3 кг |
Сипаттама
CAS SW II-10 порциялық таразы тамақтандыру және бөлшек сауда мекемелерінде қолданылады. Оның жарқын LED дисплейі, санау режимі және батарея зарядының аздығы индикаторы бар. Платформа пластиктен жасалған.
Жинаққа қуат адаптері кіреді.
Ерекшеліктері:
- Дәлдік класы: орташа
- Ыдыс массасын азайту
- Дозалау режимі
- Күту режимі
- Салмақ өлшеусіз болған кезде автоматты түрде өшу
- Қуат адаптер немесе батарея арқылы желіден берілуі мүмкін.
- Заряд 20 сағатқа жетеді
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Артқы қабырғадағы екінші дисплей (DD)
- Тот баспайтын болаттан жасалған платформа
- Тот баспайтын болаттан жасалған ыдыс платформасы
- Мөлдір пластиктен жасалған су өткізбейтін корпус
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CAS |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Басқару түрі | Электрондық |
| қуат алу түрі | аккумулятор, 220В желісі |
| Номиналды қуат | 0.02 кВт |
| Максималды салмақ | 10 кг |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Дискреттілік | 2 г |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 287 мм |
| Ені | 260 мм |
| Биіктігі | 137 мм |
| Салмақ | 2.7 кг |
| Таразы платформасының сипаттамасы | |
| Платформаның ұзындығы | 239 мм |
| Платформаның ені | 190 мм |
- Бағасы: 76 450 ₸


