Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Түрі | бөліктелген |
| Дисплей | тұрғын үй кешені |
| Дискреттік | 5-тен 10 грамға дейін |
| Максималды салмақ шегі | 30 кг |
| Ең төменгі салмақ шегі | 0,1 кг |
| Платформа өлшемдері (ені x биіктігі) | 226x187 мм |
| Ені | 245 мм |
| Тереңдік | 280 мм |
| Биіктігі | 110 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2,4 кг |
| Шыққан елі | Оңтүстік Корея |
| Брендтің туған жері | Оңтүстік Корея |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 300x360x205 мм |
| Салмақ | 3,4 кг |
Сипаттама
CAS SWN-30 порция шкаласы тамақтандыру және бөлшек сауда мекемелерінде қолданылады. Оның сұйық кристалды дисплейі және кірге төзімді қақпағы бар. Платформа жоғары берік пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Контейнерді теңестіру
- Тұрақсыз жүктерді өлшеу
- Жоғары өлшеу дәлдігі
- Желіден адаптер / кіріктірілген батарея / сілтілі батареялар арқылы қуатталады
- Заряд 300 сағатқа жетеді
Техникалық сипаттамалары:
- Жұмыс температурасының диапазоны: -10-нан 40 °C-қа дейін
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- RS-232 интерфейсі
- USB порты
- Артқы қабырғадағы көшірме дисплей
- Тот баспайтын болаттан жасалған платформа
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CAS |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Басқару түрі | Электрондық |
| қуат алу түрі | аккумулятор |
| Максималды салмақ | 30 кг |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Дискреттілік | 10 г |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 245 мм |
| Ені | 280 мм |
| Биіктігі | 110 мм |
| Салмақ | 2.4 кг |
| Таразы платформасының сипаттамасы | |
| Платформаның ұзындығы | 226 мм |
| Платформаның ені | 187 мм |
- Бағасы: 61 775 ₸


