Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Мақсаты | тауар |
| Дизайн | платформа |
| Сөре | бар |
| Максималды салмақ шегі | 200 кг |
| Дискреттік | 100 г |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат | 0,4 кВт |
| Платформа өлшемдері (ені x биіктігі) | 370x500 мм |
| Ені | 420 мм |
| Тереңдік | 655 мм |
| Биіктігі | 710 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14 кг |
| Шыққан елі | Оңтүстік Корея |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 520x750x340 мм |
| Салмақ | 15 кг |
Сипаттама
CAS DL-200 едендік таразы тамақтандыру және бөлшек сауда мекемелерінде қолданылады. Оның құрамында стендке орнатылған LCD дисплей, тензометрді өлшеу, санау режиміндегі массаны көрсету, тұрақсыз жүктемелер кезіндегі массаны орташалау, автоматты нөлдік параметр, автоматты күшейтуді реттеу және батарея зарядының аздығы индикаторы бар.
Қабырғалы платформа тот баспайтын болаттан жасалған.
Жабдық:
- Сөре қақпағы
- Жерге қосу сымы
- Платформа
- 4 M10 болттары
- 4 пластикалық қақпақ
- 2 M4 бұранда
- 250 мА сақтандырғыш
- Кабельді қысу
Ерекшеліктері:
- Дәлдік класы: орташа
- Таразылау диапазонынан ыдыс массасын алып тастау
- Дозалау режимі
- Ақаулықтарды жою
- Салмақ өлшеусіз болған кезде автоматты түрде өшу
- RS-232C интерфейсі
- Қуат адаптерімен немесе 6 батареямен жұмыс істейді
- Мембраналық пернетақта
Техникалық сипаттамалары:
- Температура диапазоны: -10-нан 40 °C-қа дейін
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CAS |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Таразы түрі | Тауарлық |
| Басқару түрі | Электрондық |
| қуат алу түрі | 220В желісі, Батареялар |
| Номиналды қуат | 0.4 кВт |
| Максималды салмақ | 200 кг |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Дискреттілік | 100 г |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 420 мм |
| Ені | 655 мм |
| Биіктігі | 710 мм |
| Салмақ | 14 кг |
| Таразы платформасының сипаттамасы | |
| Платформаның ұзындығы | 370 мм |
| Платформаның ені | 500 мм |
| Таразы платформасының материалы | Тот баспайтын болат |
- Бағасы: 158 225 ₸


