Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Мақсаты | тауар |
| Дизайн | платформа |
| Сөре | бар |
| Максималды салмақ шегі | 150 кг |
| Ең төменгі салмақ шегі | 0,4 кг |
| Дискреттік | 20-дан 50 грамға дейін |
| Вольтаж | 220 В |
| Платформа өлшемдері (ені x биіктігі) | 400x500 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдік | 630 мм |
| Биіктігі | 750 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 кг |
| Шыққан елі | Оңтүстік Корея |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 890x530x190 мм |
| Салмақ | 22 кг |
Сипаттама
CAS HD-150 едендік таразы тамақтандыру қызметі мен бөлшек сауда орындарында қолданылады. Оның қос осьті айналуы және автоматты түрде өшірілуі бар тіреуішті LCD дисплейі бар.
Платформа тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу жинағына батарея кіреді.
Ерекшеліктері:
- Контейнерді теңестіру
- Дозалау режимі
- Санау режимі (бірдей нысандардың санын анықтау)
Техникалық сипаттамалары:
- Жұмыс температурасының диапазоны: -10-нан 40 °C-қа дейін
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- RS-232 интерфейсі
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CAS |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Таразы түрі | Тауарлық |
| Басқару түрі | Электрондық |
| қуат алу түрі | 220В желісі, Батареялар |
| Номиналды қуат | 0.4 кВт |
| Максималды салмақ | 150 кг |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Дискреттілік | 20 г |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Ені | 630 мм |
| Биіктігі | 750 мм |
| Салмақ | 15 кг |
| Таразы платформасының сипаттамасы | |
| Платформаның ұзындығы | 400 мм |
| Платформаның ені | 500 мм |
| Таразы платформасының материалы | Тот баспайтын болат |
- Бағасы: 110 755 ₸




