Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Түрі | бөліктелген |
| Суға төзімділік | ия |
| Дисплей | тұрғын үй кешені |
| Максималды салмақ шегі | 25 кг |
| Вольтаж | 220 В |
| Ең төменгі салмақ шегі | 0,1 кг |
| Қуат | 0,006 кВт |
| Платформа өлшемдері (ені x биіктігі) | 250x215 мм |
| Ені | 305 мм |
| Тереңдік | 245 мм |
| Биіктігі | 100 мм |
| Шыққан елі | Ресей |
| Салмақ | 3 кг |
| Брендтің туған жері | Ресей |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 360x290x140 мм |
| Салмақ | 3,7 кг |
Сипаттама
MAS MSC-25 порция таразы тамақтандыру және бөлшек сауда орындарында әртүрлі тауарлар мен азық-түлік өнімдерін дәл өлшеу үшін қолданылады. Бұл модель ылғалға төзімді мембраналық пернетақтамен және 23 мм таңба өлшемі бар жарқын LCD дисплеймен жабдықталған. Платформа тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Салыстырмалы функция (Hl-Ok-Lo)
- Таза/Жалпы функция
- Жоғары салмақ жылдамдығы
- Санау режимі
- Ыдыс салмағын максималды жүктеменің 100%-ына дейін азайту
- Қосылған кезде автоматты түрде нөлдік параметр
- Автоматты жарықтықты азайту мүмкіндігі бар LED дисплейдің артқы жарығы
- Шаң мен ылғалға төзімді корпус
- Дәлдік класы: III
- RS-232 интерфейсі
Техникалық сипаттамалары:
- Тексеру бөліну мәні, нақты бөліну мәні: 2 г (0,1-ден 12,5 кг-ға дейін) / 5 г (12,5-тен 25 кг-ға дейін)
- Температура диапазоны: -10-нан 40 °C-қа дейін
- Батареяның қызмет ету мерзімі: 120 сағатқа дейін
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Корпустың артқы жағындағы қосымша индикатор
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MAS |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Басқару түрі | Электрондық |
| қуат алу түрі | аккумулятор, 220В желісі |
| Номиналды қуат | 0.006 кВт |
| Максималды салмақ | 25 кг |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Дискреттілік | 5 г |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 305 мм |
| Ені | 245 мм |
| Биіктігі | 100 мм |
| Салмақ | 3 кг |
| Таразы платформасының сипаттамасы | |
| Платформаның ұзындығы | 250 мм |
| Платформаның ені | 215 мм |
| Таразы платформасының материалы | Тот баспайтын болат |
- Бағасы: 58 910 ₸











