
Жұмсақ балмұздақ жасауға арналған фризер (аппарат) Hurakan HKN-BQ66FPS, үстелге қойылатын, 3 мүйізді, помпасы бар
- Бар
- Коды:170802
1 080 200 ₸
Негізгі сипаттамалары
| Түрі | жұмсақ балмұздақ үшін |
| Орнату әдісі | еден |
| Өнімділік | сағатына 18-ден 22 кг-ға дейін |
| Контейнерлер саны | 2 |
| Бір контейнердің көлемі | 6 л |
| Жалпы көлем | 12 литр |
| Түнгі сақтау орны | ия |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат | 2 кВт |
| Ені | 540 мм |
| Тереңдік | 665 мм |
| Биіктігі | 1275 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 кг |
| Шыққан елі | Қытай |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 590x760x1340 мм |
| Салмақ | 115 кг |
Сипаттама
Hurakan HKN-BQ66FPS балмұздақ мұздатқышы тамақтандыру және бөлшек сауда мекемелерінде құрғақ ингредиенттерді сүтпен немесе сумен араластыру және бірқатар автоматтандырылған процестерді (салқындату, шайқау және т.б.) орындау арқылы жұмсақ балмұздақ өндіру үшін қолданылады. Модельде электрондық басқару жүйесі, ауа сорғысы, үш диспенсер және дөңгелектер бар. Корпус боялған металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Тәуелсіз булану жүйесі
- Электрондық температураны басқару функциясы
- Түнгі сақтау режимі
- Тазалау режимі
- Жоғары беріктіктегі корпус
Қосымша мүмкіндіктер:
- Балмұздақ түрлерінің саны: 2 + 1
- Қоршаған орта температурасы: 5-тен 40 °C-қа дейін
- Ингредиенттердің температурасы: 2-ден 3 °C-қа дейін
Назар аударыңыз! Фотосуретте қызыл түспен ұқсас модель көрсетілген.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Барға арналған |
| Жабдықтың түрі | Фризер |
| Орнату түрі | Еден |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Максималды өнімділік | 22 кг/сағ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2000 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 540 мм |
| Ені | 665 мм |
| Биіктігі | 1275 мм |
| Салмақ | 110 кг |
- Бағасы: 1 080 200 ₸

