
влевовправо
Жұмсақ балмұздақ жасауға арналған фризер (аппарат) Hurakan HKN-BQ66TPS, үстелге қойылатын, 3 мүйізді, помпасы бар
- Бар
- Коды:159480
1 005 200 ₸
+7 (707) 980-90-88
менеджерЗаңда тиісті сападағы осы тауарды қайтару және айырбастау көзделмеген
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Түрі | жұмсақ балмұздақ үшін |
| Орнату әдісі | еден |
| Өнімділік | сағатына 18-ден 22 кг-ға дейін |
| Контейнерлер саны | 2 |
| Бір контейнердің көлемі | 6 л |
| Жалпы көлем | 12 литр |
| Түнгі сақтау орны | ия |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат | 1.85 кВт |
| Ені | 540 мм |
| Тереңдік | 665 мм |
| Биіктігі | 790 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 кг |
| Шыққан елі | Қытай |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 610x760x900 мм |
| Салмақ | 108 кг |
Сипаттама
Hurakan HKN-BQ66FPS балмұздақ мұздатқышы тамақтандыру қызметі мен бөлшек сауда мекемелерінде құрғақ қоспаны сүтпен немесе сумен араластыру және бірқатар автоматтандырылған процестерді (салқындату, шайқау және т.б.) орындау арқылы жұмсақ балмұздақ өндіру үшін қолданылады. Модель электрондық басқару жүйесімен, ауа сорғысымен және үш диспенсермен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Тәуелсіз булану жүйесі
- Электрондық температураны басқару функциясы
- Түнгі сақтау режимі
- 2 компрессор
- Жоғары беріктіктегі корпус
Қосымша мүмкіндіктер:
- Балмұздақ түрлерінің саны: 2 + 1
- Қаптамадағы өлшемдері: 610x760x900 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Барға арналған |
| Жабдықтың түрі | Фризер |
| Орнату түрі | Үстел үсті |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Максималды өнімділік | 22 кг/сағ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1850 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 540 мм |
| Ені | 665 мм |
| Биіктігі | 790 мм |
| Салмақ | 90 кг |
- Бағасы: 1 005 200 ₸


