
влевовправо
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Негізгі сипаттамалары
| Орнату | үстел үсті |
| Өнімділік | 2,8 кг/сағ |
| Ыдыстың диаметрі | 520 мм |
| Ұстағыш материалы | тот баспайтын болат |
| Вольтаж | 220 В |
| Қуат | 0,9 кВт |
| Ені | 520 мм |
| Тереңдік | 520 мм |
| Биіктігі | 500 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10,5 кг |
| Шыққан елі | Қытай |
Орау
| Орындар саны | 1 |
| Өлшемдері | 530x530x410 мм |
| Салмақ | 13 кг |
Сипаттама
Hurakan HKN-C2 мақта кәмпиттерін жасайтын машина тамақтандыру және бөлшек сауда орындарында қолданылады. Корпусы боялған металдан, ал тостаған тот баспайтын болаттан жасалған.
Күмбез жеткізу жинағына кірмейді және оны бөлек сатып алу керек.
Жеткізу жинағына қасық кіреді.
Қосымша мүмкіндіктер:
- Қуат:
- Жылыту: 0,9 кВт
- Қозғалтқыш: 0,08 кВт
- Қаптамадағы өлшемдері: 540x540x430 мм
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Мақта кәмпит аппараты |
| қызметі | Кәсіби |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Номиналды қуат | 0.9 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 520 мм |
| Ені | 520 мм |
| Биіктігі | 500 мм |
| Ұстағыштың диаметрі | 520 мм |
| Салмақ | 10.5 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Мақсаты | Мақта кәмпиттері үшін |
- Бағасы: 95 695 ₸







