|
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz Қуыруға арналған шкаф 1х2: газды |
|||
|
Қуыруға арналған шкаф — бұл ет, балық, көкөніс, кондитерлік өнімдерді және басқа да өнімдерді термиялық өңдеуге арналған құрылғы. Ол қуыру, пісіру, пісіру және т.б. орын алатын жоғары температураны жасау үшін арнайы жасалған. Қоғамдық тамақтандыру кәсіпорнын немесе қандай да бір өнімдердің жеке өндірісін бұл аппаратсыз елестету қиын. Пештер кондитерлік дүкендерде, жеке және ірі мемлекеттік кәсіпорындардың асханаларында және басқа да көптеген жерлерде жиі қолданылады. Бұл өнім бірден бірнеше пешті толығымен ауыстырады, сондықтан сіз өзіңіздің шағын наубайхана бизнесіңізді ашуды немесе кәсіпорындағы бар жабдықты ауыстыруды жоспарласаңыз, онсыз істеу мүмкін емес.
Қуыруға арналған шкафтың құрылымы
Электрлік қуыруға арналған шкаф, бір немесе бірнеше секциялардан тұратын, металл қорапқа ұқсайды. Оның қос қабырғалары бар, олардың арасында жылу оқшаулағыш материал бар. Пештің ішкі бетін қалқалармен бөлуге болады. Камераның жоғарғы жағында орналасқан қыздыру элементтері ашық, ал төменгі бөліктері металл қаңылтырмен оқшауланған. Бұл ішкі беттің біркелкі қызуын, сондай-ақ қыздыру элементтерінің әрбір тобы үшін қуатты реттеу мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
Тұмшапештің жылу оқшауланған есігі бар, ол жабылған кезде оған мықтап бекітіледі. Оның сыртқы панелі температура датчиктерімен және ескерту шамдарымен, тұтқалармен немесе жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің температурасын реттейтін түймелермен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Тамақ өнеркәсібі, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Газ/Электр |
| Ерекшеліктері | Пісіру парақтарының болуы |
| Секциялар саны | 1 д. (дана) |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 2 д. (дана) |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 0.1 кВт |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 30 мин |
| Максималды жұмыс температурасы | 400 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1320 мм |
| Ені | 870 мм |
| Биіктігі | 630 мм |
| Салмақ | 145 кг |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 250 мм |
| Ішкі ені | 600 мм |
| Ішкі ұзындығы | 800 мм |
- Бағасы: 290 990 ₸




