Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Қуыруға арналған шкаф — бұл ет, балық, көкөніс, кондитерлік өнімдерді және басқа да өнімдерді термиялық өңдеуге арналған құрылғы. Ол қуыру, пісіру, пісіру және т.б. орын алатын жоғары температураны жасау үшін арнайы жасалған. Қоғамдық тамақтандыру кәсіпорнын немесе қандай да бір өнімдердің жеке өндірісін бұл аппаратсыз елестету қиын. Пештер кондитерлік дүкендерде, жеке және ірі мемлекеттік кәсіпорындардың асханаларында және басқа да көптеген жерлерде жиі қолданылады. Бұл өнім бірден бірнеше пешті толығымен ауыстырады, сондықтан сіз өзіңіздің шағын наубайхана бизнесіңізді ашуды немесе кәсіпорындағы бар жабдықты ауыстыруды жоспарласаңыз, онсыз істеу мүмкін емес.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 10 мин |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 1 д. (дана) |
| Секциялар саны | 1 д. (дана) |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 20 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 4 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық, Пісіру парақтарының болуы |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Сауда дүкендері, Көше саудасы, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 30 кг |
| Биіктігі | 520 мм |
| Ұзындығы | 860 мм |
| Ені | 370 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 18 мм |
| Ішкі ұзындығы | 61 мм |
| Ішкі ені | 43 мм |
- Бағасы: 92 500 ₸






