Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Үстел үсті индукциялық тақтайша
- Кез келген көлемдегі резервуарлар үшін өте қолайлы, өйткені төмен қуаттағы жұмысты орнатудың дәлдігі шағын көлемді резервуарларды ыңғайлы пайдалануға мүмкіндік береді, ал елеулі қуат қоры, өз кезегінде, шағын ғана емес, сонымен қатар пайдалануға мүмкіндік береді. көлемі 100 литрге дейінгі үлкен резервуарлар
- 400 Вт-тан 3500 Вт-қа дейінгі қуат параметрлерінің кең ауқымы. сондай-ақ, бұл сізге аз қуатты қажет ететін тағамдарды дайындауға ғана емес, сонымен бірге онымен қажетті температураны, белгілі бір ингредиенттерді, мысалы, кондитерлік өнімдерді - печенье немесе қамырды ұстап тұру режимінде жұмыс істеуге ыңғайлы етуге мүмкіндік береді.
- Импульстік режим диапазоны - 100-ден 3500 ваттқа дейін
- Күшейтілген корпус 40 кг-ға дейінгі жүктемені көтере алады.
Мұндай қауіпсіздік маржасы сізге "үйде бұқтырылған тағамдарды немесе консервілерді дайындау үшін пайдаланылатын үлкен көлемдегі вакуумдық автоклавтарды" пайдалану мүмкіндігін ашады. Мысалы, мұндай резервуардың орташа көлемі 45 литрді құрайды (мұндай резервуарға 12 литрлік банкалар орнатылады).
Бұл процесс, сондай-ақ самогон қайнату, резервуардағы қысым мен температураны дәл реттеуді талап етеді, бірақ сонша қуат қадамдарымен температураны 1 градус дәлдікпен орнатуға болады.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Ұйымдардың кеңселері, Кемелерге арналған |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Максималды жұмыс температурасы | 240 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 3.5 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Оттықтың түрі | индукциялық |
| Жұмыстық бет пен қыздыру аймағының сипаттамасы | |
| Оттықтардың жалпы саны | 1 |
| Жұмыс бетінің түрі | Тұтас |
| Жұмыс бетінің пішіні | Шаршы |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Жұмыс бетінің материалы | Шыны керамика |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 330 мм |
| Ені | 420 мм |
| Биіктігі | 120 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ас үй жабдықтарының түрі | Индукциялық плита |
- Бағасы: 65 000 ₸






