Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Өлшемі: 45х46см
Қуаты 3 кВТ
Құймақ ыдысы қоғамдық тамақтандыру орындарында құймақ пісіруге арналған.
Электрлік құймақ жасаушының ұсынылған моделі тегіс беті бар тегіс қуыру табасы болып табылады. Онда жиынтықта бар тегістеу құралының көмегімен пішіндерді пішіндей отырып, әртүрлі пішіндегі құймақтарды пісіруге болады. Құймақ табасының диаметрі – 46 см, бірақ кішкене және орташа құймақтарды, тіпті құймақтарды пісіруге ештеңе кедергі болмайды.
Аппараттың корпусы тот баспайтын болаттан жасалған, ал бетінің өзі қамырдың жабысып, күйіп кетуіне жол бермейтін легирленбеген болаттан жасалған. Электрлік модельді белгілі бір композиция мен рецепт бойынша оңтайлы режимді таңдай отырып, ағынды өндірісте қолданған дұрыс, сондықтан бұл құймақ жасаушы құймақтарды үнемі пісіруге маманданған ірі мекемелерге жарайды. Құрылғы 220 Вт тұрмыстық электр желісінен жұмыс істейді, ол жылдам қыздыруға және жылуды сақтауға көмектесетін қуатымен ерекшеленеді. Кіріктірілген қыздыру элементінің арқасында беті біркелкі қызады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Құймақ пісіргіш |
| Кәсіби құймақ жасағыштың түрі | Бір постылы |
| Пісірілетін вафли түрі | Жіңішке |
| Жұмыс беттерінің саны | 1 д. (дана) |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жұмыс бетінің түрі | Тегіс |
| Жұмыс бетінің материалы | Шойын |
| Жұмыс бетінің пішіні | Дөңгелек |
| Ерекшеліктері | Алынбалы науа |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 3 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Құрылғы түрі | Құймақ пісіргіш |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 440 мм |
| Ені | 485 мм |
| Биіктігі | 230 мм |
| Жұмыс бетінің диаметрі | 46 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ас үй жабдықтарының түрі | Электрлік плита |
| Орналасқан жері | Үстел үсті |
| Негізгі | |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, HoReCa, Fast-food, Көше саудасы |
- Бағасы: 69 995 ₸






