|
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz |
Қуыруға арналған шкаф — бұл ет, балық, көкөністер, кондитерлік өнімдер және басқа да өнімдерді термиялық өңдеуге арналған құрылғы. Ол қуыру, пісіру, пісіру және т.б. орын алатын жоғары температураны жасау үшін арнайы жасалған. Қоғамдық тамақтандыру кәсіпорнын немесе қандай да бір өнімдердің жеке өндірісін бұл аппаратсыз елестету қиын. Пештер кондитерлік дүкендерде, жеке және ірі мемлекеттік кәсіпорындардың асханаларында және басқа да көптеген жерлерде жиі қолданылады. Бұл өнім бірден бірнеше пешті толығымен ауыстырады, сондықтан сіз өзіңіздің шағын наубайхана бизнесіңізді ашуды немесе кәсіпорындағы бар жабдықты ауыстыруды жоспарласаңыз, онсыз істеу мүмкін емес.
Қуыруға арналған шкафтың құрылымы
Бір немесе бірнеше секциядан тұратын электрлік пеш металл қорапқа ұқсайды. Оның қос қабырғалары бар, олардың арасында жылу оқшаулағыш материал бар. Пештің ішкі бетін қалқалармен бөлуге болады. Камераның жоғарғы жағында орналасқан қыздыру элементтері ашық, ал төменгі бөліктері металл қаңылтырмен оқшауланған. Бұл ішкі беттің біркелкі қызуын, сондай-ақ қыздыру элементтерінің әрбір тобы үшін қуатты реттеу мүмкіндігін қамтамасыз етеді.
Тұмшапештің жылу оқшауланған есігі бар, ол жабылған кезде оған мықтап бекітіледі. Оның сыртқы панелі температура датчиктерімен және ескерту шамдарымен, тұтқалармен немесе жоғарғы және төменгі қыздыру элементтерінің температурасын реттейтін түймелермен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қуыру шкафы |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Сауда дүкендері, Көше саудасы, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Ерекшеліктері | Пісіру парақтарының болуы, Артқы жарық |
| Секциялар саны | 3 д. (дана) |
| Бөлімдегі пісіру парақтарының саны | 1 д. (дана) |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 9 кВт |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 10 мин |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 20 град. |
| Түсі | Сұр |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 920 мм |
| Ені | 610 мм |
| Биіктігі | 1270 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Ішкі биіктігі | 180 мм |
| Ішкі ені | 400 мм |
| Ішкі ұзындығы | 600 мм |
- Бағасы: 254 000 ₸







