Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Ел: | Ресей |
| Артикул: | ШР-930-8 |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 600х600х930 |
| Қаптамадағы габариттері (ЛхШхВ), мм 1 орын: | 700х700х1080 |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Табалар (деңгейлер) саны: | 8 |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 39 |
| Қаптамадағы салмағы, кг: | 51 |
| Кернеу/жиілік: | 220В |
| Номиналды қуаты, кВТ: | 2 |
| Деңгейлер арасындағы қашықтық, мм: | 80 |
| Гастроэмкость түрі (табалар): | 480x345 |
Сөре шкафы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, дербес немесе технологиялық желілердің бір бөлігі ретінде пісіру алдында қамыр дайындамаларын тексеруге арналған.
Шкафтың корпусы мен камерасы тот баспайтын болаттан жасалған. болат, шыны есіктер.
Ені бойынша реттелетін науа бағыттағыштары: 442 мм-ден. 480 мм-ге дейін.
Деңгейлер саны - 8
Деңгейлер арасындағы қашықтық, мм 80
Камераның ішкі өлшемдері, мм
-ұзындығы - 485
-ені - 505
-биіктігі - 715
Шкафты жұмыс температурасына дейін қыздыру уақыты 40 ºС, мин, 20-дан аспайды
Бөлгіш шкафтың температурасын реттеу шектері, ºС (+30 - +60 )±5
Токтың номиналды жиілігі, Гц - 50
Өнімділік - сағатына 48 дана
Сыйымдылығы 24 нысандар Л7
PIRON PF5004F, PF5004P, PF5804 конвекциялық пеш үлгілерімен үйлесімді
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Тамақ өнеркәсібі |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Жұмыс температурасына шығу уақыты | 20 мин |
| Максималды жұмыс температурасы | 65 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 30 град. |
| Ерекшеліктері | Артқы жарық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 2 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Жабдықтың түрі | Қашықтағы шкаф |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 930 мм |
| Салмақ | 39 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Басқару түрі | Электр-механикалық |
- Бағасы: 290 000 ₸



