Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Қамырды жайып салатын машина DS-420 кондитерлік және аспаздық өнімдерді өндіруге арналған қамырдың әртүрлі түрлерін илемдеу процестерін механикаландыруға арналған.
Техникалық сипаттамалар:
- Кернеу, 220-да
- Номиналды тұтынылатын қуат, кВТ 4
- Өнімділік, кг/сағ, 100-ден артық емес
- Жайылмалы біліктердің ені, мм 420
- Жайылатын қабаттың қалыңдығы, мм 1-38
- Габариттік өлшемдері, мм (жұмыс жағдайында) 1810х720х900
- Салмағы, кг 150-ден артық емес
|
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Қамыр илейтін машина |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 4000 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 720 мм |
| Ені | 1850 мм |
| Биіктігі | 700 мм |
| Өнімділік параметрлері | |
| білікшелердің ұзындығы | 420 мм |
| білікшелердің саны | 1 жұп |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 150 ж |
| Ас үй жабдықтарының түрі | Қамырды жайып салатын машина |
- Бағасы: 970 990 ₸









