Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Тік қамырға арналған көлденең қамыр илегіш
Қатты қамыр, қою тартылған ет, сүзбе, езбе және ұқсас құрамдар сияқты тұтқырлығы жоғары әртүрлі массаларды илеуді автоматтандыру үшін. Тұшпара, тұшпара, хинкали, пастер, кеспе, лаваш, пряник және басқа да тағамдарды дайындауда қолданылады.
- Қамырды араластыру үшін 5 кг
- Қуат: 0.75 кВТ
- Айналым жылдамдығы: 34 айн/мин
- Кернеуі: 220 В;
- Салмағы: 35 кг
- Өлшемдері: 300*340*830 мм
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
|
|
|
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | қамыр илегіш |
| Миксер түрі | Батырмалы |
| қамыр илегіштің түрі | Z-тәрізді |
| Жабдық түрі | Бір посттық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жұмыс бағдарламаларының саны | 2 |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 34 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 750 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Тестті жүктеу | 5 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Ені | 300 мм |
| Биіктігі | 600 мм |
| Салмақ | 5 кг |
- Бағасы: 70 590 ₸









