Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Техникалық сипаттамалар
| Өндіруші: | ПИШТЕХ |
| Ел: | Ресей |
| Артикул: | МРТ-Р |
| Өлшемдері (ЛхШхВ), мм: | 423х600х186 мм |
| Кепілдік мерзімі: | 12 ай |
| Суреттер: | 12259446 12259447 |
| СЭҚ ТН коды: | 8438101000 |
| Жинақтау : | үстелге 2 бекіткіш (қысқыштар) |
| Қаптамасыз салмағы, кг: | 11 |
| Наубайханалық бағыт: | Иә |
| МРТ-р тестораскатч машинасы проспораларды, кондитерлік аспаздық бұйымдарды өндіру кезінде ылғалдылығы кемінде 35% тік қамырды жаю процестерін механикаландыруға арналған. Үстелге бекіткіштермен (қысқыштармен) бірге жеткізіледі. Бекіткіштер үстелдің үстіңгі қабатының қалыңдығы 40 мм-ден аспайтын үстелдер үшін жарамды. Бекіту (қысқыштар) 2 дана Жайылмалы біліктердің ені, мм 400 Беруші және қабылдаушы үстелдердің ені, мм 422 Жайылатын қабаттың қалыңдығы, мм 1 - 6 Жайылатын қамырдың ылғалдылығы, % 35-тен кем емес Габариттік өлшемдері, мм (ЛхШхВ) 423х600х186 Салмағы, кг 11 артық емес |
|
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | Пищевые технологии |
| Жабдықтың түрі | Қамыр илейтін машина |
| Пайдалану саласы | Сауда дүкендері, Fast-food, Көше саудасы, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Жабдықты орнату түрі | Үстел үсті |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 423 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 186 мм |
| Салмақ | 11 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Ас үй жабдықтарының түрі | Қамырды жайып салатын машина |
- Бағасы: 116 990 ₸




