Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
|
Техникалық сипаттамалар
|
Миксер – кондитерлік цехтың стандартты жабдығы. Миксердің функциялары әртүрлі кондитерлік массаларды, мысалы, кремдерді, мусстарды, суфлелерді, сондай-ақ қамырдың кейбір түрлерін илеу және шайқау болып табылады. Өнеркәсіптік араластырғыш сонымен қатар ингредиенттерді жылдам және сапалы араластыру және шайқау үшін қолданылады, тек жұмыс үлкен көлемдегі контейнерлерде орындалады.
Миксердің негізгі функционалдық мүшелері тасымалдау механизмі, илеу органы және тостаған, яғни ингредиенттер араласатын тостаған болып табылады. Әдетте, тамақ өнімдерімен тікелей байланыста болатын өнеркәсіптік араластырғыштың барлық бөліктері тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған. Өнеркәсіптік араластырғыштың ең маңызды сипаттамалары илеу бөлігінің айналу жылдамдығы және тостағанның көлемі болып табылады. Дегенмен, тостағандарды қосымша сатып алуға болады.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Араластырғыш |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Тестті жүктеу | 6 кг |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 3 |
| Максималды айналу жылдамдығы | 390 айн/мин |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбалы дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Номиналды қуат тұтыну | 500 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Дежа көлемі | 15 л |
| Ерекшеліктері | Алынбалы кеспектер |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| қамыр илегіштің түрі | S-тәрізді |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 52 кг |
| Биіктігі | 640 мм |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Ені | 380 мм |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Қамырдың басы | Стационарлық |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| Жабдық саптамасының түрі | Ілмек, Жұлық, биттер |
- Бағасы: 172 990 ₸






