Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Планетарлық араластырғыш B10
10-да шайқау машинасы әртүрлі сұйық консистенциялы қамыр илеуге арналған, оның ішінде ақуыз, қаймақ, ашытқы, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханалар мен кондитерлік дүкендерде печенье. Тағаммен жанасатын барлық бөлшектер тот баспайтын болаттан жасалған. Толық жиынтық: ілмек тәрізді араластырғыш, араластырғыш-бұлғауыш, араластырғыш-қалақ. 2 ұру жылдамдығы 170/340 айн/мин. Алмалы-салмалы тостағанның сыйымдылығы: 10 литр.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Араластырғыш |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жұмыс бағдарламаларының саны | 3 |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 3 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбалы дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Номиналды қуат тұтыну | 380 Вт |
| Дежа көлемі | 10 л |
| Ерекшеліктері | Алынбалы кеспектер |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| қамыр илегіштің түрі | S-тәрізді |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 45 кг |
| Биіктігі | 600 мм |
| Ұзындығы | 375 мм |
| Ені | 430 мм |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Қамырдың басы | Стационарлық |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| 3 ыдыстың көлемі | 10 мл |
| Жабдық саптамасының түрі | Ілмек, Жұлық, биттер |
- Бағасы: 165 990 ₸






