Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Коктейль араластырғышында резеңке аяқтары бар, 2 кесе және 2 жылдамдық параметрі бар. Барларда және мейрамхана асханаларында әртүрлі ингредиенттерден коктейльдер жасау үшін қолданылады. Миксер сұйық тағам өнімдерін араластыруда тамаша жұмыс істейді және бірнеше секунд ішінде массаны коктейльге дайындауға мүмкіндік береді. Миксер тот баспайтын болаттан жасалған бір шыныаяқпен, сондай-ақ бір араластырғыш органмен жабдықталған.
Егер сіз кәсіби араластырғышты сатып алуды шешсеңіз, құрылғы пюре массаларын дайындауға, араластыруға және шайқауға еш қиындықсыз төтеп бере алатынына сенімді бола аласыз. Кәсіби блендерлер – асүйдің таптырмайтын көмекшілері.
Кәсіби батыру араластырғышын ас үйде пайдалануға болады:
- тұздықтар, тұздықтар, паштеттер, пюре, тұздықтар, джемдер, жеміс-жидек сусындары дайындалатын мейрамхана, кафе;
- порциялық тағамдарды дайындауға арналған мейрамхана;
- торттарға арналған өнімдерді араластыруға арналған кондитерлік өнімдерді өндіру;
- протеиндік коктейльдерді араластыруға арналған спорт клубының;
- мұзды ұсақтау қажет кез келген мекеме, мұзды ұсақтау блендердің негізгі функцияларына жатпаса да.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Араластырғыш |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбалы дежа |
| Номиналды қуат тұтыну | 220 Вт |
| Ерекшеліктері | Алынбалы кеспектер, Тостағанды орнату және алу кезінде қозғалтқышты автоматты түрде іске қосу |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| Жабдық түрі | Бір посттық |
| Басқару түрі | Механикалық |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3 кг |
| Биіктігі | 550 мм |
| Ұзындығы | 170 мм |
| Ені | 190 мм |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| 1 ыдыстың көлемі | 700 мл |
- Бағасы: 45 000 ₸



