Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Коктейль араластырғышында резеңке аяқтары бар, 4 кесе және 2 жылдамдық параметрі бар. Барларда және мейрамхана асханаларында әртүрлі ингредиенттерден коктейльдер жасау үшін қолданылады. Миксер сұйық тағам өнімдерін араластыруда тамаша жұмыс істейді және бірнеше секунд ішінде массаны коктейльге дайындауға мүмкіндік береді. Миксер тот баспайтын болаттан жасалған бір шыныаяқпен, сондай-ақ бір араластырғыш органмен жабдықталған.
Егер сіз кәсіби араластырғышты сатып алуды шешсеңіз, құрылғы пюре массаларын дайындауға, араластыруға және шайқауға еш қиындықсыз төтеп бере алатынына сенімді бола аласыз. Кәсіби блендерлер – асүйдің таптырмайтын көмекшілері.
Кәсіби батыру араластырғышын ас үйде пайдалануға болады:
- тұздықтар, тұздықтар, паштеттер, пюре, тұздықтар, джемдер, жеміс-жидек сусындары дайындалатын мейрамхана, кафе;
- порциялық тағамдарды дайындауға арналған мейрамхана;
- торттарға арналған өнімдерді араластыруға арналған кондитерлік өнімдерді өндіру;
- протеиндік коктейльдерді араластыруға арналған спорт клубының;
- мұзды ұсақтау қажет кез келген мекеме, мұзды ұсақтау блендердің негізгі функцияларына жатпаса да.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, Тамақ өнеркәсібі |
| Жабдықтың түрі | Араластырғыш |
| Жабдық түрі | Қос постық |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 2 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Пышақ жылдамдығын реттеу |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 560 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 350 мм |
| Ені | 200 мм |
| Биіктігі | 540 мм |
| Салмақ | 6 кг |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| 1 ыдыстың көлемі | 700 мл |
| 2 ыдыстың көлемі | 1400 мл |
- Бағасы: 75 000 ₸








