Акция

влевовправо
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Асханалардың дәмханаларына арналған арба
Сенімді қызмет көрсететін арба. Ол үш сөремен жабдықталған, олардың арасындағы қашықтық 310 мм-ге жетеді, бұл төменгі сөреде үлкенірек ас үй ыдыстарын, ал ортаңғы және үстіңгі сөреде кішірек ыдыстарды орналастыруға мүмкіндік береді.
Бұл модельдің жүк көтергіштігі 120 кг-ға жетеді, бұл арбаны өндірістік шеберханаларда, ірі мейрамханаларда, кафелерде, барларда, асханаларда, сондай-ақ супермаркеттерде пайдалануға мүмкіндік береді.
3-деңгейлі арбаның техникалық сипаттамалары
Өлшемдері:
ҚШТ: 1000х500х1000 мм
Деңгейлер саны: 3
Сөрелердің өлшемдері: 790х500 мм
Сөрелер арасындағы қашықтық: 310 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қолдану | Қызмет көрсететін арбалар |
| құрылым түрі бойынша | Жиналмалы-жинақтамалы |
| Материал | Пластик |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Деңгейлер саны | 3 |
| Айналмалы дөңгелектер саны | 4 д. (дана) |
| Тежегішпен жабдықталған дөңгелектер саны | 2 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1000 мм |
| Ені | 500 мм |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Доңғалақ диаметрі | 90 мм |
- Бағасы: 53 000 ₸





