Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Негізгі сипаттамалары
220В Қосылу
Жылыту аймақтарының саны 2 дана.
Электр жетегі
Түкіріктің ұзындығы 500 мм
Температура режимі 50 ден 300 °С қа дейін
Қуаты 5 кВт
Ені 560 мм
Тереңдігі 490 мм
Биіктігі 860 мм
Салмағы (қаптамасыз) 19 кг
Өндіріс елі Қытай
Сипаттама
CG-455A шаурма грильі тамақтану және сауда орындарында етті қуыруға арналған. Тік модельде май табасы, 2 тәуелсіз қыздыру элементі және температура реттегіші бар. Корпус пен шашлық тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру элементтерінің қуаты: 2,5 кВт
- 300 °C дейін қыздыру уақыты: 10-15 мин.
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Фуршет, Fast-food, Көше саудасы |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| түтікті электр қыздырғыштың түрі | Тік |
| Шампурдың айналуы | Автоматты |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат | 5 кВт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 560 мм |
| Ені | 490 мм |
| Биіктігі | 860 мм |
| Салмақ | 19 кг |
- Бағасы: 141 000 ₸






