
Фаст-фуд мейрамханаларына арналған электрлік қуырғыш 14+14 л (электрлік)
- Қолжетімді емес
- Коды:9300307
376 000 ₸
Негізгі сипаттамалары
Еден орнату
380 В Қосылу
Ванналар саны 2
Бір ваннаның көлемі 14 л
Температура режимі 25 тен 200 °C қа дейін
Қуаты 9 кВт
Ені 400 мм
Тереңдігі 800 мм
Биіктігі 1100 мм
Өндіріс елі Қытай
Сипаттама
GB-14L ауа қуырғышы азық-түлік және сауда орындарында көп мөлшерде май немесе майға тамақ дайындау үшін қолданылады. Модель қолдануға ыңғайлы электронды басқару тақтасымен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, ванна тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қуыруға арналған 2 себет бар
- Электромеханикалық басқару панелі
- Әр ваннаны басқару
- Қызып кетуден қорғауды қалпына келтіру қолмен жасалады
- Заманауи дизайнам дизайн
Назар аударыңыз! Сайтта орналастырылған тауарлар туралы ақпарат жария оферта болып табылмайды. Өндірушілер тауарлардың техникалық сипаттамаларына, сыртқы түріне және жиынтықталуына алдын ала ескертусіз өзгерістер енгізуге құқылы. Төлем жасамас бұрын біздің менеджерлерден сипаттамаларды тексеріңіз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кәсіби фритюрницаның түрі | Үздіксіз әрекет |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Орнату түрі | Еден |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 9 кВт |
| Ерекшеліктері | Температураны автоматты түрде сақтау, Алынбалы қақпақ, Ванналарды бөлек қосу, Жинақта себеттің болуы, Қызып кетуден қорғау |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Себеттер саны | 2 д. (дана) |
| Номиналды қуат | 9 кВт |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Ені | 800 мм |
| Биіктігі | 1100 мм |
| Кәсіби фритюрница ыдыстарының сипаттамасы | |
| Ауа қуырғыш ванналарының саны | 2 д. (дана) |
| фритюрница ваннасының пішіні | Шаршы |
| 1 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 14 л |
| 2 ауа қуырғыш ваннаның көлемі | 14 л |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Максималды жұмыс температурасы | 300 |
- Бағасы: 376 000 ₸
- Қаптау тәсілі: Ағаш жәшік




