Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Дөнер мен шаурмаға арналған контактілі гриль тостер (Қос)
Байланыс гриль - тостер қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында мяса, балықтан, құс етінен және жартылай фабрикаттардан жасалған тағамдарды қуыруға, жылдам пісіруге және қыздыруға арналған. Өнімдерге бір уақытта 2 жұмыс бетінің әсер етуі біркелкі қуыруды қамтамасыз етеді. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Дөнерге арналған тостер:
- Өлшемдері: 570×310×200мм;
- Бедерленген беттің өлшемдері: 210х210 мм*2 / 430х210 мм
- Қуат: 3.6 шаршы;
- Кернеуі: 220 В;
- Таза салмағы: 24 кг.
Кітапша принципі бойынша ашылатын үш қыздырғыш беттерден тұрады.
Төменгі бөлігіне үстіңгі бөлігімен басылатын өнімдер қойылады.
Қысымды бақылау арқылы аспаз тағамды дайындау процесін жылдамдата алады. Ал бұдырлы қуыру бетінің арқасында дайын тағамдарда тәбетті және қытырлақ қыртыс алынады.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кәсіби тостер түрі | Көлденең |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| қызметі | Кәсіби |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Fast-food |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 210 мм |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Ені | 310 мм |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Тот баспайтын болат |
- Бағасы: 103 900 ₸




