Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жұмсақ және қатты балмұздақты дайындауға арналған аппарат.
Фризер бір мезгілде ауамен қанықтырады, араластырады, алдын ала дайындалған сұйық қоспаны -4°С, -8°С температураға дейін мұздатады.
Жабдықтың бұл түрі көшеде және сауда орталықтарында кафелер мен сауда орындарында белсенді қолданылады.
● микрокомпьютер, сандық дисплей, балмұздақтың мөлшерін автоматты түрде басқару.
● Автоматты санау функциясы жақсы көмекші болып табылады.
● Ақауларды өздігінен диагностикалаудың автоматты жүйесі, ақаулардан қорғаудың автоматты функциясы
Техникалық сипаттамалар:
- Ұзындығы 54 см,
- ені 66 см,
- биіктігі 128 см.
- Тостағанның көлемі: 4,3 л
- Салқындату сыйымдылығы: 20л/сағ.
- Номиналды қуаты: 2200 Вт.
- Салқындатқыш/Жауапты: R22/620г.
- Таза салмағы: 95 кг.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Donper |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Фризер |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Сыйымдылықтар саны | 2 |
| Максималды өнімділік | 30 кг/сағ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Номиналды қуат тұтыну | 2200 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, HoReCa, Сауда дүкендері, Барға арналған, Fast-food |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Орнату түрі | Еден |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 95 кг |
| Биіктігі | 1340 мм |
| Ұзындығы | 540 мм |
| Ені | 722 мм |
- Бағасы: 655 000 ₸










