Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Сипаттамалары
- Өлшемдері: 380*240*405 мм
- Таза салмақ: 13.3 кг
- Габариттік өлшемдері, қораптар: 450х310х470 мм
- Брутто салмағы: 14 кг
Егер сіз миксер сатып алуды шешсеңіз, бұл сіздің өндірісіңізде аспаздардың бірнеше жұп қолын босатқыңыз келетінін білдіреді.
Миксер немесе кондитерлік миксер, қамырдың әртүрлі түрлерін (ашытқы, печенье, қысқа нан және т.б.), соустарды, кремдерді, майонезді дайындау үшін қолданылады. Ас үйге арналған планеталық араластырғыштар мүлдем әмбебап және таптырмас жабдық екені бірден белгілі болады, ол ешқашан бос отырмайды.
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Араластырғыш |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жұмыс жылдамдығының саны | 3 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Тостағанды бекіту механизмі | алынбалы дежа |
| Бас көтеру механизмі | көтерілетін траверса |
| Номиналды қуат тұтыну | 1800 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Дежа көлемі | 7 л |
| Ерекшеліктері | Шашырамау үшін сабалау механизмінің арнайы дизайны, Алынбалы кеспектер, Пышақ жылдамдығын реттеу |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері, HoReCa, Тамақ өнеркәсібі |
| Миксер түрі | Планетарлық |
| қамыр илегіштің түрі | S-тәрізді |
| Басқару түрі | Электро-механикалық |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 13.5 кг |
| Биіктігі | 405 мм |
| Ұзындығы | 380 мм |
| Ені | 240 мм |
| Ыдыстар мен саптамалардың сипаттамасы | |
| Сыйымдылықтар саны | 1 д. (дана) |
| Сыйымдылық материалы | Тот баспайтын болат |
| Жабдық саптамасының түрі | Ілмек, Жұлық, биттер |
- Бағасы: 115 000 ₸



