Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
Өнеркәсіптік кескіш ES-250
Гастрономиялық кескіш ― бұл өнімдерді қолмен беретін жартылай автоматты кескіш. Шектегіштің көмегімен кез-келген тағамды: ет, ірімшік, нан, көкөністер, мейрамханаларда, кафелерде, фаст-фудтарда, қонақ үйлерде, аспаздықтарда қызмет ету үшін жемістерді әдемі және ұқыпты етіп кесуге болады.
Шектегіштің корпусы анодталған алюминийден, ал пышақтың өзі легирленген болаттан жасалған. Бұл шектегіште өлшемі 230х175 мм болатын тағамдарды кесуге болады. Шектегіш пышақтың жиегін тұрақты өткір күйде ұстап тұратын қайрау құрылғысымен жабдықталған. Шектегіш қысқа мерзімді жұмысқа арналған.
- Үлгі: ES-250
- Пышақтың диаметрі: 250 мм
- Реттелетін кесу қалыңдығы: 0 - 14 мм
- Қуат: 2000 Вт
- Кернеу: 220 Жылы
- Салмақ: 18 кг
- Өлшемдері 410 х 400 х 350 мм
- Жылдамдық: Қозғалтқыш жылдамдығы: 1400 айн/мин
- Пышақтың жылдамдығы: 310 айн/мин
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Жартылай автоматты слайсер |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Қайрау құрылғысы | Иә |
| Номиналды қуат тұтыну | 2000 Вт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Өнімді беру | Қолмен көлбеу |
| Пайдалану саласы | Көше саудасы, Тамақ өнеркәсібі, Сауда дүкендері, Fast-food, HoReCa |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 22 кг |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Пышақтың диаметрі | 250 мм |
| Қосымша функциялары мен сипаттамалары | |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
- Бағасы: 127 500 ₸




