Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мақта кәмпиттері — балалық шақ пен бейқамдықтың тәтті символы — мүлдем балалық емес: 600 жастан асқан. Осы уақыт ішінде ол ақсүйектердің нәзіктігінен халықтық мерекелердің атрибутына айналып, түрлі-түсті болып, бірнеше есе арзандап үлгерді.
Артықшылықтары:
1) Жиынтыққа аккумулятор кіреді
2) Батареяны шығармай-ақ зарядтауға болады
3) Жағдайдың орнына толық тәуелді болмау
4) Кіріктірілген аккумулятордың арқасында сіз адамдар көп келетін кез келген жерде сату нүктесін орната аласыз
Барлық жабдықтарды көру үшін сілтемені басыңыз: https://icekitchen.kz
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | Мақта кәмпит аппараты |
| Шығын материалдарының түрі | Тәтті мақтаға арналған таяқшалар, Бояғыш |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Қуат көзі | Газ |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| қызметі | Кәсіби |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 9 кг |
| Биіктігі | 470 мм |
| Ұзындығы | 590 мм |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 103 000 ₸









