Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Попкорн - көптеген ересектер мен балалардың сүйікті тағамы. Бұл қуырылған әуе жүгері. Попкорн - "ату (шапалақтау) жүгері (дән)") — қыздырылған кезде ішінен жарылған жүгері дәндері болып табылатын тағам. Ол әдетте тұздалған немесе тәттілендірілген түрде беріледі. Бұл жабдық попкорнды кафелерде, ойын-сауық орындарында, көшеде және басқа да қоғамдық тамақтану орындарында дайындауға мүмкіндік береді.
Voltage: ~220V 50Hz
Қуат: 1.4kW
Габариты (мм): 550X420X700
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Көше саудасы, Кинотеатрға арналған, Барға арналған |
| Сыйымдылық көлемі | 1 л |
| Номиналды қуат | 1.4 кВт |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 550 мм |
| Ені | 420 мм |
| Биіктігі | 700 мм |
| Салмақ | 15 кг |
- Бағасы: 75 990 ₸






