Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мұздатқыш және тоңазытқыш үстелдер қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ өнімдері мен сусындарды сақтауға арналған. Тоңазытқыш үстелдер өздігінен де, технологиялық желінің бір бөлігі ретінде де азық-түлікті қысқа мерзімді сақтау және өңдеу үшін қолданылады. Біз сатуға ұсынатын барлық тоңазытқыш үстелдер жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған. Салқындатылатын үстелдер салқындатылған тамақ өнімдері мен аспаздық өнімдерді мейрамханалардың, дәмханалардың, асханалардың және басқа да қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарының өндірістік цехтарында сақтауға арналған. Салқындатылатын үстелдер – ішкі көлемі жасанды салқындатылатын тот баспайтын болаттан жасалған үстелдер (кіріктірілген тоңазытқыш шкаф), тоңазытқыш үстелдердің үстіңгі жағы әдетте тот баспайтын болаттан жасалған және аспазшы үшін жұмыс беті ретінде қызмет етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш үстелі |
| Максималды жұмыс температурасы | 7 град. |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Пайдалану саласы | Fast-food, Сауда дүкендері, HoReCa, Көше саудасы |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Орнату түрі | Еден, Тауарға бір жағынан қол жеткізу |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық жиынтығында | Сөре |
| Жабдық есіктерінің саны | 2 д. (дана) |
| Сөрелер саны | 2 д. (дана) |
| Есік материалы | Тот баспайтын болат |
| Қақпақ материалы | Металл |
| Үстел үсті материалы | Тот баспайтын болат |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар, Есіктің болуы |
| Есік түрі | Айқарма |
| Қақпақ түрі | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 800 мм |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 600 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
- Бағасы: 169 990 ₸


