Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
.
Основные характеристики
| Температурный режим | от -2 до +10 °C |
| Объем | 1250 л |
| Охлаждение | статический |
| Холодильный агрегат | встроенный |
| Среднетемпературный | да |
| Исполнение двери | глухая |
| Напряжение | 220 В |
| Потребляемая мощность | 0.55 кВт/ч |
| Ширина | 1810 мм |
| Глубина | 760 мм |
| Высота | 1960 мм |
| Вес (без упаковки) | - кг |
| Цвет | нерж. сталь |
| Страна производства | Китай |
Описание
Холодильный шкаф VCC5-1810B предназначен для охлаждения и кратковременного хранения скоропортящихся продуктов и напитков на предприятиях общественного питания и торговли. Корпус и внутри выполнены из нержавеющей стали.
Особенности:
- Статическое охлаждения
- Электронное управление
- Поверхность системы отвода конденсата специально обрабатывается для защиты от коррозии, что не только увеличивает эффективность защиты от коррозии без риска утечки хладагента, но также предохраняет систему в целом от переполнения конденсатом
- Верхнее расположение компрессора облегчает доступ для обслуживания и освобождает дополнительное место для хранения напитков и продуктове
- Дверь из нержавеющей стали
- Эргономичные ручки, утопленные в форму двери
- Острые углы оборудования сглажены, чтобы уменьшить риск получения травм
- 6 колес
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш шкаф |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Балыққа арналған, Етке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Сусындар үшін, Мұздатылған өнімдерге арналған, Гүлдерге арналған, Жемістер үшін, Тестке арналған, Десертке арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Пиццаға арналған |
| Максималды жұмыс температурасы | 7 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -18 град. |
| Орнату түрі | Еден |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Салқындату түрі | Табиғи суық ауа айналымымен |
| Секциялар саны | 2 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Басқару түрі | Электрондық |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 630 Вт |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Мини бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1810 мм |
| Ені | 690 мм |
| Биіктігі | 1900 мм |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 1250 л |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық жиынтығында | Сөре |
| Сөрелер саны | 6 д. (дана) |
| Есік түрі | Айқарма |
| Есік материалы | Тот баспайтын болат |
| Термометр | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Ерекшеліктері | Реттелетін аяқтар, Есіктің болуы |
- Бағасы: 680 000 ₸



